Etappe 15 is gefinished. Wij wachten nu op onze data leverancier om de resultaten te verifiëren en zo spoedig mogelijk bekend te maken, dit kan tot twee uur duren. Wij vragen u om geduldig te zijn.
Ploegen
INEOS Grenadiers
Great Britain
1
Geraint Thomas
2 Thymen Arensman
3 Tobias Foss
4 Filippo Ganna
5 Jhonatan Narvaez
6 Magnus Sheffield
7 Ben Swift
8 Connor Swift
2 Thymen Arensman
3 Tobias Foss
4 Filippo Ganna
5 Jhonatan Narvaez
6 Magnus Sheffield
7 Ben Swift
8 Connor Swift
Alpecin-Deceuninck
Belgium
11
Kaden Groves
12 Tobias Bayer
13 Nicola Conci
14 Quinten Hermans
15 Jimmy Janssens
16 Timo Kielich
17 Edward Planckaert
18 Fabio van den Bossche
12 Tobias Bayer
13 Nicola Conci
14 Quinten Hermans
15 Jimmy Janssens
16 Timo Kielich
17 Edward Planckaert
18 Fabio van den Bossche
Arkea - B&B Hotels
France
21
Jenthe Biermans
22 Louis Barre
23 Ewen Costiou
24 David Dekker
25 Donavan Grondin
26 Michel Ries
27 Alan Riou
28 Alessandro Verre
22 Louis Barre
23 Ewen Costiou
24 David Dekker
25 Donavan Grondin
26 Michel Ries
27 Alan Riou
28 Alessandro Verre
Astana Qazaqstan Team
Kazakhstan
31
Alexey Lutsenko
32 Davide Ballerini
33 Lorenzo Fortunato
34 Max Kanter
35 Henok Mulubrhan
36 Vadim Pronskiy
37 Christian Scaroni
38 Simone Velasco
32 Davide Ballerini
33 Lorenzo Fortunato
34 Max Kanter
35 Henok Mulubrhan
36 Vadim Pronskiy
37 Christian Scaroni
38 Simone Velasco
Bora - Hansgrohe
Germany
41
Daniel Martinez
42 Giovanni Aleotti
43 Patrick Gamper
44 Jonas Koch
45 Florian Lipowitz
46 Ryan Mullen
47 Maximilian Schachmann
48 Danny van Poppel
42 Giovanni Aleotti
43 Patrick Gamper
44 Jonas Koch
45 Florian Lipowitz
46 Ryan Mullen
47 Maximilian Schachmann
48 Danny van Poppel
Cofidis
France
51
Stefano Oldani
52 Stanislaw Aniolkowski
53 Thomas Champion
54 Nicolas Debeaumarche
55 Ruben Fernandez
56 Simon Geschke
57 Benjamin Thomas
58 Harrison Wood
52 Stanislaw Aniolkowski
53 Thomas Champion
54 Nicolas Debeaumarche
55 Ruben Fernandez
56 Simon Geschke
57 Benjamin Thomas
58 Harrison Wood
Decathlon AG2R La Mondiale Team
France
61
Ben O'Connor
62 Alex Baudin
63 Aurelien Paret-Peintre
64 Valentin Paret-Peintre
65 Damien Touze
66 Bastien Tronchon
67 Andrea Vendrame
68 Larry Warbasse
62 Alex Baudin
63 Aurelien Paret-Peintre
64 Valentin Paret-Peintre
65 Damien Touze
66 Bastien Tronchon
67 Andrea Vendrame
68 Larry Warbasse
EF Education-EasyPost
USA
71
Esteban Chaves
72 Jefferson Alexander Cepeda
73 Stefan De Bod
74 Simon Carr
75 Mikkel Froelich Honore
76 Andrea Piccolo
77 Georg Steinhauser
78 Michael Valgren Andersen
72 Jefferson Alexander Cepeda
73 Stefan De Bod
74 Simon Carr
75 Mikkel Froelich Honore
76 Andrea Piccolo
77 Georg Steinhauser
78 Michael Valgren Andersen
Groupama - FDJ
France
81
Laurence Pithie
82 Lewis Askey
83 Cyril Barthe
84 Clement Davy
85 Lorenzo Germani
86 Olivier Le Gac
87 Fabian Lienhard
88 Enzo Paleni
82 Lewis Askey
83 Cyril Barthe
84 Clement Davy
85 Lorenzo Germani
86 Olivier Le Gac
87 Fabian Lienhard
88 Enzo Paleni
Intermarche - Circus - Wanty
Belgium
91
Biniam Girmay
92 Lilian Calmejane
93 Kevin Colleoni
94 Dries de Pooter
95 Madis Mihkels
96 Adrien Petit
97 Dion Smith
98 Roel van Sintmaartensdijk
92 Lilian Calmejane
93 Kevin Colleoni
94 Dries de Pooter
95 Madis Mihkels
96 Adrien Petit
97 Dion Smith
98 Roel van Sintmaartensdijk
Israel - Premier Tech
Israel
101
Michael Woods
102 Simon Clarke
103 Marco Frigo
104 Hugo Hofstetter
105 Riley Pickrell
106 Nadav Raisberg
107 Nick Schultz
109 Ethan Vernon
102 Simon Clarke
103 Marco Frigo
104 Hugo Hofstetter
105 Riley Pickrell
106 Nadav Raisberg
107 Nick Schultz
109 Ethan Vernon
Lidl - Trek
USA
111
Jonathan Milan
112 Andrea Bagioli
113 Simone Consonni
114 Amanuel Gebrezgabihier
115 Daan Hoole
116 Juan Pedro Lopez
117 Jasper Stuyven
118 Edward Theuns
112 Andrea Bagioli
113 Simone Consonni
114 Amanuel Gebrezgabihier
115 Daan Hoole
116 Juan Pedro Lopez
117 Jasper Stuyven
118 Edward Theuns
Movistar Team
Spain
121
Nairo Quintana
122 William Barta
123 Davide Cimolai
124 Fernando Gaviria
125 Lorenzo Milesi
126 Einer Rubio
127 Pelayo Sanchez
128 Albert Torres
122 William Barta
123 Davide Cimolai
124 Fernando Gaviria
125 Lorenzo Milesi
126 Einer Rubio
127 Pelayo Sanchez
128 Albert Torres
Soudal - Quick Step
Belgium
131
Julian Alaphilippe
132 Josef Cerny
133 Jan Hirt
134 Luke Lamperti
135 Tim Merlier
136 Pieter Serry
137 Bert van Lerberghe
138 Mauri Vansevenant
132 Josef Cerny
133 Jan Hirt
134 Luke Lamperti
135 Tim Merlier
136 Pieter Serry
137 Bert van Lerberghe
138 Mauri Vansevenant
Team dsm - firmenich PostNL
Netherlands
141
Romain Bardet
142 Tobias Lund Andresen
143 Chris Hamilton
144 Fabio Jakobsen
145 Gijs Leemreize
146 Julius van den Berg
147 Kevin Vermaerke
148 Bram Welten
142 Tobias Lund Andresen
143 Chris Hamilton
144 Fabio Jakobsen
145 Gijs Leemreize
146 Julius van den Berg
147 Kevin Vermaerke
148 Bram Welten
Team Jayco AlUla
Australia
151
Alessandro De Marchi
152 Edward Dunbar
153 Caleb Ewan
154 Michael Hepburn
155 Luka Mezgec
156 Lucas Plapp
157 Max Walscheid
158 Filippo Zana
152 Edward Dunbar
153 Caleb Ewan
154 Michael Hepburn
155 Luka Mezgec
156 Lucas Plapp
157 Max Walscheid
158 Filippo Zana
Team Polti-Kometa
Italy
161
Matteo Fabbro
162 Davide Bais
163 Mattia Bais
164 Giovanni Lonardi
165 Mirco Maestri
166 Francisco Munoz
167 Andrea Pietrobon
168 Davide Piganzoli
162 Davide Bais
163 Mattia Bais
164 Giovanni Lonardi
165 Mirco Maestri
166 Francisco Munoz
167 Andrea Pietrobon
168 Davide Piganzoli
Team Visma l Lease a Bike
Netherlands
171
Christophe Laporte
172 Edoardo Affini
173 Robert Gesink
174 Olav Kooij
175 Jan Tratnik
176 Cian Uijtdebroeks
177 Attila Valter
178 Tim van Dijke
172 Edoardo Affini
173 Robert Gesink
174 Olav Kooij
175 Jan Tratnik
176 Cian Uijtdebroeks
177 Attila Valter
178 Tim van Dijke
Tudor Pro Cycling Team
Switzerland
181
Matteo Trentin
182 Alberto Dainese
183 Robin Froidevaux
184 Alexander Kamp
185 Alexander Krieger
186 Marius Mayrhofer
187 Michael Storer
188 Florian Stork
182 Alberto Dainese
183 Robin Froidevaux
184 Alexander Kamp
185 Alexander Krieger
186 Marius Mayrhofer
187 Michael Storer
188 Florian Stork
UAE Team Emirates
United Arab Emirates
191
Tadej Pogacar
192 Rui Oliveira
193 Mikkel Bjerg
194 Felix Grossschartner
195 Vegard Stake Laengen
196 Rafal Majka
197 Juan Sebastian Molano
198 Domen Novak
192 Rui Oliveira
193 Mikkel Bjerg
194 Felix Grossschartner
195 Vegard Stake Laengen
196 Rafal Majka
197 Juan Sebastian Molano
198 Domen Novak
VF Group-Bardiani CSF-Faizane
Italy
201
Domenico Pozzovivo
202 Luca Covili
203 Filippo Fiorelli
204 Martin Marcellusi
205 Giulio Pellizzari
206 Manuele Tarozzi
207 Alessandro Tonelli
208 Enrico Zanoncello
202 Luca Covili
203 Filippo Fiorelli
204 Martin Marcellusi
205 Giulio Pellizzari
206 Manuele Tarozzi
207 Alessandro Tonelli
208 Enrico Zanoncello
Bahrain - Victorious
Bahrain
211
Antonio Tiberi
212 Rainer Kepplinger
213 Phil Bauhaus
214 Damiano Caruso
215 Andrea Pasqualon
216 Edoardo Zambanini
217 Jasha Suetterlin
218 Torstein Traeen
212 Rainer Kepplinger
213 Phil Bauhaus
214 Damiano Caruso
215 Andrea Pasqualon
216 Edoardo Zambanini
217 Jasha Suetterlin
218 Torstein Traeen